• Wpisów: 235
  • Średnio co: 11 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 02:38
  • Licznik odwiedzin: 79 932 / 2794 dni
 
wendigo
 
wendigo: Trafiłem sobie na taki news: natemat.pl/(…)polskie-nastolatki-chwala-sie-na-yout…

a to rzeczone wideo:


No po prostu nie ogarniam co się dzieje na tym świecie... i nie chodzi mi o te dziewczyny i seks tylko całą resztę wokół tego. Teraz setki ludzi na YT (i nie tylko) prześciga się w hejterskich komentarzach jakby mieli ból dupy*, że to nie oni poruchali* :/ Osobiście uważam, że dziewczyny ściemniają, wideo nie brzmi wiarygodnie :) Ale nawet gdyby to była prawda, to cóż to takiego? Nie widzę nic złego ani w uprawianiu (grupowego) seksu, ani w mówieniu o tym, ani nawet w nagrywaniu tego. Kto nie chce - niech nie słucha.
Mnie się tylko nie podoba język, bo uważam że tego typu słowa wypowiadane publicznie świadczą o braku kontroli nad sobą :P (chociaż te wygwiazdkowane w mojej notce specjalnie napisałem żeby wzmocnić przekaz ;) ale też mi się nie podobają :P ).
Serio, chyba nigdy nie pojmę czemu ludzi tak rusza seks innych.

Nie możesz dodać komentarza.

 
  •  
     
    Internet zawsze potrzebuje się z czegoś pośmiać. Uważam jednak, że Marta nie powinna się obnosić z tym którego ruchała a któremu ciągnęła. :D Nie wyobrażam sobie dostać takiego snapa od któregoś z moich znajomych :P Ale fakt faktem - również uważam, że to nie było warte tego, aby dziewczyną zainteresowały się wszystkie portale społecznościowe.